УВАГА ЦНАП ІНФОРМУЄ

Сіверська міська військова адміністрація за підтримки та сприяння Донецька обласна державна адміністрація та Головного управління ДМС України в Донецькій області відновила доступ до реєстру Сіверської територіальної громади.

Офіс Президента України

Дякую нашим воїнам за те, що боронять Україну, нашу землю, наші сім’ї. Щиро вдячний від кожного українця за той великий шлях, який ви проходите щоденно.

Офіс Президента України

Ми одна велика сім’я. Українці. У нас одна велика домівка. Україна. У нас одна велика мета. Перемога. Для всіх.

З Днем пожежної охорони!

Вітаємо всіх, хто щодня робить неможливе, ризикуючи життям, може впоратися з найстрашнішою і небезпечною стихією. Тих, хто рятує безліч людських життів, часом забуваючи про своє власне. Дорогі наші пожежники! Ми віддаємо вам честь і хвалу. Нехай у кожного з вас буде найщасливіша доля.

Нарада під головуванням голови Бахмутської районної державної адміністрації,

Сьогодні відбулася нарада під головуванням голови Бахмутської районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації Сергей Кальян. В нараді взяв участь начальник СІВЕРСЬКОЇ МВА Алексей Воробьев.