Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує операторів ринку та мешканців населених пунктів

Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 березня 2024 року № 2024.1372-fup3 стосовно виявлення гострого стороннього тіла в харчовій добавці, що експортувалась з Іспанії (трейдер: NUTRIBULK S.L., MADRID) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТС НУТРІШН ІМПОРТ», вул. Максимовича Михайла 28д, кв. 180, м. Київ, 03066), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 березня 2024 року № 2024.2121-fup4 стосовно виявлення форметанату в болгарському перці, походженням з Йорданії (виробник: JORDANIANPALESTINIAN AGRICULTURAL PRODUCTS MARKETING COMPANY), що експортувався з Польщі (оптовик: VITA FRUIT sp.z.o.o, Przeworsk) до України (отримувач: ТОВ «МОДЕНА УКРАЇНА», вул. Кільченська 5, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 березня 2024 року № 2024.1278-fup17 стосовно виявлення Salmonella spp. в гранульованому кормі для тварин, що експортувався з Німеччини (виробник: Interquell GmbH, Wehringen) до України (отримувач: ПП «ВІРІС», вул. Січових Стрільців 4, м. Бровари, Київська обл., 07400), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.

Відповідно повідомлення, яке отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 березня 2024 року № 2024.0905-fup8 стосовно виявлення хлорпірифос-етилу у сушених помідорах, походженням з Тунісу (експортер: Ste antica agricole), що експортувались з Італії (пакувальник: La Cerignola di una volta) до України (отримувач: ТОВ «ГУД ПРОД ФУД», вул. Промислова 2, м. Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300), проводиться процедура відкликання. Ця продукція є небезпечною.