ВАКЦИНАЦІЯ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ – ефективний та єдиний спосіб його профілактики!

З початком воєнного стану, активними бойовими діями на території Донецької області та евакуацією населення в рази збільшилася кількість безпритульних тварин. Собаки та коти, які залишилися без будинку та господарів збиваються у зграї, що в свою чергу збільшує ризик для населення зустріти агресивних тварин та призвести до погіршення епізоотичної ситуації щодо такого захворювання як сказ. Під час евакуації, або переїзду на інше місце проживання, не залишайте напризволяще своїх домашніх улюбленців. У разі неможливості забрати із собою, звертайтеся за допомогою до волонтерів та ін. організацій щодо розміщення собак та котів до притулків.

Рятувальники сформували чіткі поради та інструкції, яким потрібно неухильно слідувати, аби використання генераторів як джерела резервного, а почасти тепер і основного електропостачання було безпечним, ефективним та надійним Під час зимового періоду за відсутності світла люди активно використовують генератори як джерела резервного електропостачання. Проте не завжди дотримуються правил їх використання. І найважливіше – ігнорують головне правило: генератор – лише для відкритого повітря! Адже під час його роботи виділяється чадний газ, що може призвести до отруєння і навіть летального випадку.