Пам'ятка Правила безпеки під час відпочинку на водоймах

Бахмутські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водоймах! Бахмутське районне управління ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадує, що на території Бахмутського району тривають активні бойові дії, тому купання у водоймах, які є невизначеними органами місцевої влади як офіційні місця для купання ЗАБОРОНЕНО!

Пам'ятка: Правила пожежної безпеки під час жнивної кампанії!

Бахмутські рятувальники закликають громадян дотримуватись правила пожежної безпеки під час жнивної кампанії! Літо – період збору урожаю, дуже важливо не допустити пожежі там, де росте зерно. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь в літній пожежонебезпечний період. Додатковим фактором ризику сьогодні стала велика кількість вибухонебезпечних предметів на територіях сільськогосподарських угідь. Гасіння пожеж у полі вимагає значних зусиль, тому краще здійснити всі заходи щодо їх попередження.