Проект рішення виконавчого комітету Сіверської міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів в міському транспорті"

Проект рішення виконавчого комітету Сіверської міської ради

Про встановлення тарифів

на послуги з перевезення пасажирів

в міському транспорті

Відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 7,00 грн., тариф на перевезення дитини – 3,50 грн.

2.Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради (Вороніна) оприлюднити рішення на веб-сайті Сіверської міської ради.

3. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копицю Михайла Григоровича.

Міський голова                                                                          В. А. Масюженко