Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути як письмовим, так і усним.

Письмове повідомлення може надійти поштою на адресу: 84522, Донецька область, Бахмутський район, м. Сіверськ, вул. Центральна, 8. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті   робиться позначка  «Про корупцію».

Від викривача передано особисто до приймальні Сіверського міського голови за вказаною поштовою адресою.

Викладено на особистому прийомі  Сіверському міському голові.

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення.

Усне повідомлення може надійти за номером (06274) 5-27-16, який працює у робочі дні:

понеділок - четвер: з 8.00 до 17.00;

п’ятниця: з 8.00 до 16.00.

Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу: 2171308701@mail.gov.ua.