Як та в який термін новостворений ФОП може перейти на спрощену систему оподаткування?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до пункту 298.1 статті 298 ПКУ порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої-третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 пункту 298.1 статті 298 ПКУ.