Головне управління ДПС у Донецькій області:

Закон № 3603: як змінилися терміни бюджетного відшкодування ПДВ?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, з 16 березня 2024 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2024 року № 3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603).

Закон № 3603: пільги за земельні ділянки зі знищеною нерухомістю

Закон № 3603: платникам про новації законодавства

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, з 16 березня 2024 року набрав чинності Закон України від 23 лютого 2024 року №3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603).

Довідку про відсутність заборгованості можна отримати через Електронний кабінет платника

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій нагадує, що порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючи органи (далі – Довідка), затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (далі – Порядок № 733).

Вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що на сайті ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/772791.html розміщено Інформаційний лист № 2/2024, присвячений деяким нововведенням, які запроваджені Законом України від 23 лютого 2024 року № 3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн-комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603),  направлені на вдосконалення взаємодії платників податків з контролюючими органами через засоби дистанційної комунікації, а також уточнення окремих положень податкового законодавства.

Декларування 2024: за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичною особою передбачена відповідальність

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи, одержаних протягом 2023 року, добігають кінця.