Діточок Сіверської міської територіальної громади у 2024 році чекає безкоштовне оздоровлення, а також змістовний та цікавий відпочинок.

Передусім міська військова адміністрація дбає про категорію дітей віком від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них:

- діти з малозабезпечених та багатодітних сімей;

- діти, батьки яких є учасниками бойових дій і діти, в яких батьки загинули під час збройних конфліктів;

- діти-сироти та діти з прийомних сімей;

- діти з інвалідністю та діти, які перебувають на диспансерному обліку

- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на території громади до 24.02.2022 року;

- діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- діти, працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;

- діти, одному з батьків яких встановлена інвалідність І або ІІ групи;

- діти талановиті, обдаровані та учасники творчих колективів.

Не залишаємо й осторонь дітей, які не належать до вищевказаного переліку.

Батькам, які бажають безкоштовно оздоровити своїх діточок у 2024 році, слід заповнити попередньо опитувальник за вказаною нижче формою, після чого з вами зв’яжуться спеціалісти для більш детального інформування та надання пропозицій з приводу направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку.

Посилання на опитувальник: