СІВЕРСЬКА  МІСЬКА  РАДА

проектів регуляторних актів

виконкомом міської ради

на 2015рік

З метою подальшого впровадження вимог державної регуляторної політики виконкомом міської ради, на виконання статей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконкомом міської ради на 2015 рік (додається).

2. Доручити начальнику відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради Пшенці Олександру Валерійовичу здійснити оприлюднення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконкомом міської ради на 2015 рік, затвердженого цим рішенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Масюженка Василя Анатолійовича

В.о.  міського голови                                                                С.В.Гатченко

до рішення виконкому міської ради

02.12.2014  № 116

П Л А Н

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконкому

Сіверської міської ради на 2015 рік

Вид документа

Назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття

Термін

підготовки

Найменування органу розробників проекту

Відповідальний за підготовку

Рішення виконкому Сіверської міської ради

Про встановлення тарифів Сіверському МСКП на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення міста

Упорядкування тарифів згідно категорії житлових будинків, ефективне та якісне надання послуг,

вчасно і в повному обсязі розрахунки населенням міста за послуги

року

Сіверське  МСКП (Стеценко) сумісно з відділом комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради (Пшенка)

Рішення виконкому Сіверської міської ради

Про встановлення тарифів Сіверському МСКП на послуги з перевезення пасажирів в міському транспорті

Затвердження тарифів згідно категорії перевезення пасажирів, ефективне та якісне надання послуг щодо перевезення пасажирів.

Рішення виконкому Сіверської міської ради

Про встановлення тарифів Сіверському МСКП на послуги з вивезення ТПВ для населення, бюджетних та інших установ міста

Упорядкування тарифів згідно діючого законодавства, ефективне та якісне надання послуг з вивезення ТПВ

Про встановлення тарифів Сіверському МСКП на послуги з  розміщення