Зустріч начальника з міжнародними журналістами.

21.04.2023 відбулася зустріч начальника СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДІМНСТРАЦІЇ Алексей Воробьев з міжнародними журналістами під час якої обговорювалася ситуація на території громади та питання подальшого відновлення після завершення бойових дій.

Міжнародний саміт міст та регіонів.

Начальник СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Алексей Воробьев прийняв участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, де обговорювали повоєнне відновлення України.

Працюємо заради дітей!

Працюємо заради дітей! Освітній простір Сіверської міської військової адміністрації продовжує свою роботу в місті Києві. 19.04.2023 року учні мали змогу прийняти участь в екскурсії по Майдану Незалежності та шевченківським містам. Слова «Борітеся-поборете, вам Бог помагає…» актуальні і сьогодні.