Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сіверській міській військовій адміністрації

31 грудня 2024 року відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сіверській міській військовій адміністраціїНа засіданні визначені основні завдання Координаційного центру в 2024 році та затверджено план роботи.

Розглянуто питання про організацію та надання гуманітарної допомоги мешканцям громади та ВПО за 2023 рік. У впродовж 2023 року на територію громади доставлялися: продуктові набори, гігієнічні набори, питна бутильована вода, хлібобулочні вироби, палети та брикети,  пічки-буржуйки, тарпаулін (брезент) для поточного ремонту, будівельні матеріали, овочі, та інше. Мешканці Сіверської МТГ, які вимушені були евакуюватися до більш безпечних територій України впродовж 2023 року отримували продуктові набори, гігієнічні набори, подарункові дитячі набори до нового року та грошові ваучери.

Сіверська міська військова адміністрація активно співпрацює з Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні, Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, Міжнародним благодійним фондом «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив», Салезіанським згромадженням УГКЦ, Товариством Червоного Хреста України, Благодійним фондом «Лікарі без кордонів - Бельгія»,  Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Благодійною організацією «Благодійним фондом «Янголи спасіння», Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Філією Кампанії «Людина в біді», Ворлд Віжин Інтернешинал в Україні, ГО «П’ЯТИХАТКИ БАМ», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Глобал Ємпавермент Мішн ЮА», Благодійною організацією «Благодійного фонду «Карітас Донецьк», Представництвом «ПРОДЖЕКТ ХОУП-ЗЕ ПІПЛ_ТУ_ПІПЛ ХЕЛС ФАУНЛЕЙШИН, ІНК» в Україні, Благодійною організацією «Благодійний фонд «МХП_ громаді», Громадською спілкою «ЗАКАРПАТСЬКІ ГАЗДИ», Міжнародною організацією з міграції, Фондом ООН у галузі народонаселення, Благодійною організацією «Благодійний фонд ім. ХІДІРЯНА ОГАНЕСА МІСАКОВИЧА», Благодійною організацією «Центр волонтерства та захисту», Кімонікс Інтернешнл Інк.Проект «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) та інші.

В засіданні прийняла участь секретар  Координаційного центру підтримки цивільного населення при Бахмутській РДА Наталья Антипенко, яка подякувала за спільну роботу і вирішення нагальних питань службовцями Сіверської МВА та Бахмутською РДА.