Річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

День затвердження Державного Прапора України!

Цього дня понад тридцять років тому Верховна Рада України затвердила синьо-жовтий стяг як Державний Прапор України. Упродовж історичного розвитку держави жовто-блакитний прапор був символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення та історії. Сьогодні прапор України є символ боротьби і перемоги і він обов'язково майорітиме над усіма звільненими від ворога територіями. Слава Україні! Слава нашим героям!

Забезпечення пристроями для обігріву

Сіверськ – це Україна! У ці морозні  січневі дні СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з Олексієм ВОРОБЙОВИМ,  прикладає максимум зусиль щодо забезпечення пристроями для обігріву приміщень мешканців громади, які відмовились евакуюватися і залишились жити під обстрілами окупантів.  Завдяки Бахмутській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації та її очільнику Сергію Кальяну, ГО «Сильні громади» в місто Сіверськ було доставлено компактні пічки-буржуйки з комплектами витяжних труб.  Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Дякуємо за надану допомогу, турботу і участь. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Разом ми єдині та непереможні! Україна понад усе!

Забезпечення твердим паливом мешканців громади.

Сіверськ - це Україна!    Одним із головних напрямків роботи СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  в цей складний час - забезпечення засобами на задоволення мінімуму життєвих потреб  громадян, що залишилися на території громади.  Вже третій тиждень на території громади продовжується робота із забезпечення мешканців громади твердим паливом та пічками завдяки співпраці з благодійним фондом Товариство Червоного Хреста Україна. Окрема подяка  голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергію Кальяну за надання палива для транспорту.  СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з Олексієм ВОРОБЙОВИМ, як завжди піклується про мешканців громади, реагує на кожне прохання та звернення. Своєю працею щоденно наближаємо країну до перемоги.  Бережіть себе та близьких!