Розпорядження №166-ОД від 22.09.2023

Про затвердження Плану заходів щодо складання проєкту бюджету Сіверської міської територіальної громади на 2024 рік, організації виконання бюджету Сіверської міської територіальної громади на 2024 рік та організації роботи з  підготовки річної звітності про виконання бюджету Сіверської міської територіальної громади за 2023 рік Додаток

№155 ОД від 12.09.2023

Про внесення змін до розпорядження начальника міської військової адміністрації від 30.01.2023 № 23-ОД «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік»

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ Сіверської громади!

Держава буде компенсувати жителям збитки за пошкоджене внаслідок військової агресії рф майно. ⠀ Зараз першим ОБОВ’ЯЗКОВИМ етапом у процедурі такої компенсації є реєстрація інформації про пошкоджене майно. Власник пошкодженого/зруйнованого будинку або квартири може самостійно подати заяву через Дію (на сайті або у додатку). Якщо у вас немає можливості скористатися онлайн реєстрацією самостійно, можна звернутися до найближчого ЦНАП. Якщо ви вже подали заяву про пошкодження майна в Дії, його не треба дублювати в ЦНАП.

День безневинних дітей – жертв російсько-української війни

Сьогодні, 4 червня 2023, в місті Дніпро пройшов мітинг-реквієм до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. В мітингу прийняли участь представники Донецької ОДА, Бахмутської РДА та громад Бахмутського району.

Робоча нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України

3 червня начальник Сіверської МВА Алексей Воробьев узяв участь в робочій нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

з Представництвом «ПРОДЖЕКТ ХОУП - ЗЕ ПІПЛ- ТУ-ПІПЛ ХЕЛС ФАУНДЕЙШН, ІНК.» та UNHCR in Bangladesh було доставлено набори гігієни та подушки.

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, у співпраці з Представництвом «ПРОДЖЕКТ ХОУП - ЗЕ ПІПЛ- ТУ-ПІПЛ ХЕЛС ФАУНДЕЙШН, ІНК.» та UNHCR in Bangladesh було доставлено набори гігієни та подушки.