Упродовж І кварталу до місцевих бюджетів Донеччини спрямовано майже 1,4 млрд грн податків

Податкові платежі мають величезне значення для місцевих бюджетів, оскільки вони є основним джерелом надходжень для місцевих органів влади та є значною підтримкою для інфраструктури громади.

Застосовування РРО/ПРРО при наданні ломбардами фінансових послуг

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п. 1 ст. 30 Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-ІХ «Про фінансові послуги та фінансові компанії» ломбард – це фінансова установа, яка на підставі ліцензії на діяльність ломбарду має право надавати фізичним особам фінансові послуги з надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів.

До уваги платників податку на прибуток: оновлена форма декларації

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 04.01.2024 №6 затверджено зміни до форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств. Зокрема:

До відома платників, до яких застосовано спеціальні економічні або інші обмежувальні заходи

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Законом України від 10 серпня 2023 року № 3317-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” ( далі – Закон №3317) внесено зміни до Закону України від 08 липня 2023 року № 2464-УІ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування ”.

Щодо новацій податкового законодавства

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Верховною Радою України 23 лютого 2024 року прийнято Закон України № 3603–ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».

Податкова служба Донеччини надає інформаційну підтримку своїм платникам

У світлі зростаючої складності податкового середовища інформаційна підтримка від податкової служби стає необхідною складовою для забезпечення фінансової стабільності та розвитку суспільства. Постійне вдосконалення цього процесу є ключем до підвищення довіри до податкової системи та забезпечення справедливості для всіх громадян.