Чи застосовується штраф та пеня при самостійному виправленні помилок в декларації з податку на прибуток у 2024 році?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, справляння податків i зборів здійснюється з урахуванням особливостей, визначених у п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Перехідні положення Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податкова служба Донеччини взяла участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій ОДА, обласній військовій адміністрації (далі – Координаційний центр) за участі керівництва Головного управління ДПС у Донецькій області.

До уваги платників податків! Новації Закону № 3603

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що 16 березня 2024 року набрали чинності окремі норми Закону України від 23 лютого 2024 року № 3603-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн - комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603), якими, зокрема, внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

До уваги платників податків! Новації Закону № 3603

Декларування 2024: у яких випадках громадянин звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році, добігає кінця.

Податковий аудит Донеччини: донараховано майже 5 млн гривень

Управління податкового аудиту виконує ключові функції, спрямовані на забезпечення ефективного функціонування податкової системи – це і перевірка дотримання податкового законодавства, і виявлення порушень, і здійснення податкового нагляду.

Новації Закону № 3603: особливості визначення бази оподаткування акцизним податком

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Державна податкова служба України з метою забезпечення належного декларування податкових зобов’язень з акцизного податку з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) Законом України від 23 лютого № 3603-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо вдосконалення онлайн - комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства» (далі – Закон № 3603), повідомляє наступне.