Прибирання залишків відходів.

12.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев в співпраці з Бахмутською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією, на чолі з начальником Sergey Kalyan та Сіверським міським спеціалізованим комунальним підприємством продовжують роботу з прибирання залишків відходів.

Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, розпочала співпрацю з Благодійною організаціею «Благодійний Фонд «#ҐлобалЕмпаверментМішнЮА» мешканці Сіверської громади які безпосередньо залишаються на території громади отримали продуктові набори.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста

10.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, у співпраці з #МіжнародногоКомітетуЧервоногоХреста, було доставлено будівельні матеріали на територію Сіверської громади.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста

09.05.2023 СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, у співпраці з Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні, продовжують роботи по забезпеченню мешканців громади, які залишаються проживати на території проведення активних бойових дій – гігієнічними та продуктовими наборами.