Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву Донецької дирекції АТ «Укрпошта» та всім його працівникам.

СІВЕРСЬКА MІСЬКА BІЙСЬКОВА AДМІНІСТРАЦІЯ на чолі з Алексей Воробьев, у співпраці з Бахмутською районною державною адміністрацією, районною військовою адміністрацією на чолі з начальником Сергей Кальян та директором Донецької дирекції АТ "#Укрпошта" Вадим Шестопалов змогли забезпечити роботу пунктів видачі пенсійних та соціальних виплат на території Сіверської громади.

Опитування

В рамках оцінки потреб Центр міжнародного приватного підприємництва проводить опитування власників малих та середніх підприємств (МСП) щоб почути про їх досвід, проблеми, думки щодо нинішньої ситуації бізнесу в Україні та відбудови і компоненту доброчесності в ній; проте першочергово цікавлять потреби (як в короткостроковій так і довгостроковій перспективі) та пропозиції, поради донорам для врахування при формуванні програм донорської допомоги.