Продовжуємо працювати задля перемоги

Завдяки співпраці керівництва громади, району та області жителі населених пунктів СІВЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ в травні місяці були забезпечені пенсійними та соціальними виплатами. Працівники АТ "Укрпошта" спільно з начальником СІВЕРСЬКОЇ MBA Алексей Воробьев, головою Бахмутської районної державної адміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергей Кальян та директором Донецької дирекції АТ "Укрпошта" Вадим Шестопалов змогли забезпечити роботу пунктів видачі пенсійних та соціальних виплат на території громади. Усі, хто має право на отримання виплат, змогли скористуватися послугами в повному обсязі!

День пам'яті жертв політичних репресій

Щорічно у третю неділю травня ми вшановуємо пам’ять жертв, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву Донецької дирекції АТ «Укрпошта» та всім його працівникам.

СІВЕРСЬКА MІСЬКА BІЙСЬКОВА AДМІНІСТРАЦІЯ на чолі з Алексей Воробьев, у співпраці з Бахмутською районною державною адміністрацією, районною військовою адміністрацією на чолі з начальником Сергей Кальян та директором Донецької дирекції АТ "#Укрпошта" Вадим Шестопалов змогли забезпечити роботу пунктів видачі пенсійних та соціальних виплат на території Сіверської громади.