Як подати електронне звернення та долучитися до відновлення  довкілля у застосунку Еко-Загроза?

Як подати електронне звернення та долучитися до відновлення довкілля у застосунку Еко-Загроза?

02.08.2023 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2023 № 783 «Деякі питання функціонування сервісу фіксації фактів заподіяння шкоди  навколишньому природному середовищу    внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації “ЕкоЗагроза”». Відповідно до постанови Державній екологічній інспекції доручено забезпечувати проведення огляду (обстеження) місця заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії Російської Федерації з дотриманням необхідних заходів безпеки з метою збереження життя і здоров’я відповідальних працівників. ЕкоЗагроза - це офіційний ресурс Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, розроблений за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, стандартизована форма для автоматичного збору та фіксації інформації про екологічні загрози в режимі реального часу, з географічною прив’язкою до місцевості. Основними завданнями ЕкоЗагрози є:

В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

В Україні запрацював координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.

Добровільний пожежний рух у дії. Як працює та як долучитися?

Добровільний пожежний рух у дії. Як працює та як долучитися?

Життю та здоров’ю людей загрожують чимало шкідливих факторів. До цих факторів відноситься й пожежа. Вогонь створює загрозу життю і здоров’ю людей, навколишньому середовищу, призводить до матеріальних збитків. За даними ДСНС, за 2023 рік лише в сільській місцевості та поза межами сільських населених пунктів України зареєстровано 32 372 пожежі, що становить 47,7 % від загальної кількості пожеж за весь рік. Унаслідок пожеж у селах загинули 698 людей, травмовано 527 людей. Смертність дітей унаслідок пожеж у селах склала – 27, травмовано на пожежах – 48 дітей. Звідки такі страшні цифри? Статистика вказує на те, що підрозділи Державної пожежної охорони за викликом прибувають на місце пожежі у міській місцевості протягом 20 хвилин з моменту надходження повідомлення про пожежу, а в сільській місцевості час слідування до місця виклику іноді значно довший. За таких умов пожежі часто набувають піку свого розвитку, завдаючи непоправних збитків. Яке рішення? Добровільна пожежна охорона Нині в Україні активно створюють добровільні пожежні підрозділи. Утворюються вони з метою здійснення заходів із запобігання виникненню пожеж, їх гасіння, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. Якщо пояснювати простими словами, це команда з мотивованих жителів громади, які хочуть подбати про безпеку, свою та односельців. Вони не мають цілодобово чергувати, як це роблять професійні пожежні, не повинні йти з основного місця роботи, але мають техніку, спецодяг та спеціальні знання для оперативного реагування на небезпечні події, пожежі та надзвичайні ситуації. Хто може бути членом добровільного пожежно-рятувального підрозділу? Долучитися можуть громадяни будь-якої статі та професії, які досягли 18 років та за станом здоров'я здатні гасити пожежі, а також готові виконувати небезпечні роботи. Люди, які не відповідають цим критеріям або ж не бажають залучатись до небезпечних видів робіт, можуть стати учасниками таких підрозділів та допомагати з превентивними кампаніями. Пильнуйтеся та пильнуйте інших!

У Добропіллі в 2023 році завершили ремонт укриття у дошкільному навчальному закладі

У Добропіллі в 2023 році завершили ремонт укриття у дошкільному навчальному закладі

У Добропільській громаді реалізовано проєкт з капітального ремонту укриття дошкільного навчального закладу, на фінансування якого з державного бюджету використано 10,8 млн. грн. за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф.  В рамках проєкту виконано капітальний ремонт приміщення з урахуванням вимог до облаштування споруди цивільного захисту, обробка стелі та стін, монтаж систем електропостачання та вентиляції, інженерних мереж, встановлення опалювальних конвекторів,  придбання устаткування, меблів та інвентарю. Нагадаємо, що всі закупівлі, які здійснюються за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проходять перевірку та моніторинг робочої групи при Донецькій обласній військовій адміністрації "Прозорість та підзвітність".

Про організацію роботи щодо реєстрації пошкодженого та  зруйнованого майна на території Сіверської МТГ

Про організацію роботи щодо реєстрації пошкодженого та зруйнованого майна на території Сіверської МТГ

Реєстр пошкодженого та знищеного майна — єдина база даних, що міститиме інформацію про усю житлову, транспортну та соціальну інфраструктуру, яка постраждала внаслідок військової агресії. Реєстр буде використовуватися для надання громадянам компенсації пошкодженого житла, а також для планування та управління процесом відбудови.

Розпорядження №166-ОД від 22.09.2023

Розпорядження №166-ОД від 22.09.2023

Про затвердження Плану заходів щодо складання проєкту бюджету Сіверської міської територіальної громади на 2024 рік, організації виконання бюджету Сіверської міської територіальної громади на 2024 рік та організації роботи з  підготовки річної звітності про виконання бюджету Сіверської міської територіальної громади за 2023 рік Додаток