Плідна співпраця задля оздоровлення дітей

Завдяки плідній співпраці начальника Сіверської міської військової адміністрації Алексей Воробьев з Асоціацією "#Боротьбазасвободу" (Fight for Freedom) та за постійної підтримки Бахмутської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації на чолі з начальником Сергей Кальян та Донецька обласна державна адміністрація, обласної військової адміністрації на чолі з начальником Павло Кириленко, родини з дітьми Сіверської територіальної громади, 01.06.2023 року, відправились до країни Румунія.

Оздоровлення та відпочинок ваших дітей

З приводу питань , які стосуються оздоровлення та відпочинку вашої дитини звертатися за номером 0664903767 - Ганна Кіхтєва, головний спеціаліст з питань соціального захисту міської військової адміністрації.

Відбулася зустріч начальника СІВЕРСЬКОЇ МВА Алексей Воробьев з силовими структурами

23.05.2023 відбулася зустріч начальника СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДІМНСТРАЦІЇ Алексей Воробьев з силовими структурами. Під час зустрічі було обговорено питання щодо безпекової ситуації на території громади, а також питання подальшої співпраці та взаємодії силових структур з міською адміністрацією.

24 травня Україна відзначає День слов’янської писемності й культури.

24 травня Україна відзначає День слов’янської писемності й культури. Цього дня ми вшановуємо братів-подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності та фундамент усіх слов’янських літератур.