Розпочалася робота щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Дата: 04.04.2019 13:55

Шановні жителі

Сіверської об’єднаної територіальної громади!

У регіоні розпочалася робота щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.  Важливо, щоб Стратегія враховувала інтереси та потреби кожного, незалежно від місця проживання та соціальної приналежності. Тому першочергове завдання – почути усіх, хто бачить себе частиною нашого регіону.

Закликаємо небайдужих до майбутнього Донеччини: долучайтеся до цього процесу!

Ваші пропозиції чекають на електронну адресу:   public.strategy.dn.2027@gmail.com

Усі пропозиції обов’язково будуть розглянуті робочими групами та за можливості – враховані при підготовці Стратегії.

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Інформація може подаватися у двох формах: табличній та текстовій.

1. Статистична інформація подається у табличному вигляді. Формат – таблиці Excel.

Показники для проведення аналізу пропонується наводити у динаміці за 2013-2018 роки. За необхідністю можна наводити їх структуру. Також бажано надавати інформацію у порівнянні з аналогічними показниками по Україні та іншими регіонами, які є найбільш співставними у відповідній сфері.

Наприклад:

102,8

100,4

101,6

Обов’язковим є зазначення джерела інформації (дані Держстату, дані Державної фіскальної служби, результати опитування, проведеного ______,  тощо).

1. Текстова інформація подається у форматі Word, шрифт – 12 Times New Roman. Максимальний обсяг – 3 сторінки.

Текстова частина повинна містити:

-  короткий опис ключових проблем, які виникли у відповідній сфері (виходячи із наведених показників);

- аналіз причин та факторів, що впливають на зміну відповідного показника та обумовлюють наявність визначених проблем;

-  прогноз подальшої динаміки показника (із застосуванням сценарного підходу: песимістичний, реалістичний, оптимістичний сценарії), її обґрунтування;

- інформацію щодо заходів, які були вжиті для розв’язання визначених проблем;

- пропозиції щодо можливих шляхів вирішення проблем в рамках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.