Козацькі тренування в рамках підготовки козацьких роїв до участі у обласному етапі дитячо-юнацької воєнно-спортивної гри  «Сокіл» (Джура).

Дата: 15.04.2019 11:30

«Сіверська Січ»

05.04.2019 під час весняних  канікул на території  Центру дитячої та юнацької творчості  пройшли козацькі тренування в рамках підготовки козацьких роїв до участі у обласному етапі дитячо-юнацької воєнно-спортивної гри  «Сокіл» (Джура).

Молодь віком від 14 до 16 років тренувалась у знаннях з історії козацької доби, історії України, вмінні надавати першу медичну допомогу, розібрати автомат, поставити намет. Учні навчились  перетягувати канат та позмагались у козацькій грі «Лава на лаву» .

Допомогу у всіх змаганнях надали військовослужбовці 54 бригади, які пригостили учнів, майбутніх козаків, доброю солдатською кашею, чаєм, печивом,бутербродами з маслом та сиром.

Всіх учасників заходу об’єднала козацька пісня  біля вогнища.