В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

пройшло  чергове  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»

28  березня  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради відбулося чергове заняття «Університету ІІІ покоління». «Студенти» факультету  «В здоровому тілі – здоровий дух» опрацювали  тему: «Шляхи відновлення організму після довгої зими».

Присутні  прослухали інформаційне  повідомлення  «З  кожною  весною  я  відроджуюсь  знов»,  взяли  активну  участь у  вікторинах: «Що вам відомо про чаї?», «Природні ліки». Поділилися  своїм  досвідом, як  подолати  весняну  депресію  та   розповіли  про  шляхи  збереження  життєвої  активності. Переглянули  науковий  фільм: «Значення сну для здоров’я людини»  і  з  задоволенням  взяли  участь  у психологічних  тестах. Наприкінці  заняття  всі  отримали  пам’ятку «Як завжди залишатися красивою».