Фото без опису


З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину

   З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини. В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд грн фінансової підтримки.

     Як отримати виплату мешканцям Сіверської об’єднаної територіальної громади?

Для того щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус слід звернутися і написати заяву  на отримання грошей:

  • в м.Сіверськ – приміщення міської ради до провідного спеціаліста відділу соціальної політики Фоменко Валентини Вікторівни;
  • в с.Серебрянка, Григорівка – приміщення колишньої сільської ради до в.о.  старости Ходак Віктора Павловича;
  • в с.Дронівка, Платонівка – приміщення колишньої сільської ради до в.о.  старости Яковенко Андрія Володимировича;
  • в с.Свято-Покровське, Різниківка – приміщення колишньої сільської ради до в.о.  старости Різник Ніни Вікторівни

       При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

   Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн. Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.