ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ
ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

27 березня  2019 року  відбулася  чергова виробнича  нарада  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради, на  якій  було  розглянуто  ряд  важливих  питань.

За  доброю  традицією, нарада  розпочалася  з  привітання  з  днем  народження, а  в  березні  -  з  ювілейними  датами,  працівників  установи.

Присутні  обговорили  заходи, які  планується  провести  в  установі  до  Дня  Чорнобильської  трагедії  та  Дня  довкілля. Підвели  підсумки  заходів, приурочених  до  205-ї  річниці  від  дня  народження  Т.Г. Шевченка  та  Міжнародного  жіночого  дня.

Директор  установи  Т.П. Саржевська  провела  плановий  інструктаж  на  тему: «Загальні  правила  з  охорони  праці, техніки  безпеки, протипожежної  безпеки, надання  першої  медичної  допомоги  під  час  виникнення  нещасного  випадку».

Завідувач  відділення  соціальної  допомоги  вдома  В.В. Солодовник ознайомила  присутніх  із  підсумками  діагностичного  обстеження, яке  проводилося  на  попередній  нараді  з  метою  організації  профілактичних  заходів  щодо  «професійного  вигорання»  соціальних  робітників». За  результатами  діагностики  цього  разу було  проведено  анкетування з  метою  визначення  їх  рівня  самооцінки.

З  аналітичною  довідкою  про  результати  діяльності  відділення  денного  перебування  установи  за  березень  та  за  І  квартал  2019  року виступила  його  завідувач  Г.І. Біленко. В  свою  чергу, соціальні  робітники  звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  даний  період.

Про  організацію  благодійної  допомоги  отримувачам  соціальних  послуг  територіального  центру, які  потребують  матеріальної  та  фізичної  великомасштабної  допомоги,  доповіла   директор  установи.

У  розділі  різне  були  розглянуті  питання  про  організацію  навчання  соціальних  робітників  при  інституті  геронтології  ім. Д.Ф. Чеботарьова  НАМН  України, про  проходження  медогляду  та  інші  актуальні  питання.