В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

пройшло  чергове  заняття  факультету  «Психологіка»

21  березня 2019 року в Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове  заняття  факультету   «Психологіка»  «Університету  ІІІ покоління».

Щоб  сформувати  у  «студентів»  навички  саморегуляції  та роботи над своїми почуттями, вміння проводити  асоціації,  здійснювати   психологічний  аналіз  та самоаналіз,  присутні  виконали вправу «Асоціація»,  після  чого  пройшли  сеанс  казкотерапії  під назвою «Апельсинові друзі», а  потім  всі  свої  враження  та  почуття  передали  у  малюнках. Під  час  виконання  вправи «Смак апельсину»  «студенти»  смакували  помаранчевими  цитрусами  та  розповідали, які почуття  у них викликає апельсин. Завершилося  заняття рефлексією, в  процесі  якої  присутні  поділилися  своїми  враженнями  та  почуттями,  а  також  отримали  невеличкі  сувеніри, щоб  їх позитивний  настрій  залишився  надовше.