Щиро  дякуємо  за  Вашу  доброту!

«Твори  добро – воно  відгукнеться» - під  таким  гаслом  працює  Терцентр  Сіверської  міської  ради. Свою  турботу, ласку та  чуйність   працівники  установи   дарують  громадянам  самої   вразливої  категорії – людям  з  інвалідністю  та  похилого  віку. Значну  частину  із  них складають  малозабезпечені. Щоб  скрасити  їх  нелегке  життя, на  допомогу  працівникам  територіального  центру  приходять  небайдужі  до  чужої  біди  люди. Це  фізичні  особи-підприємці, які  живуть  серед  нас – в  Сіверській  громаді. Власники  продовольчих  магазинів та маслоцеху, розташованих  на  території  Сіверська. Вони  відразу  відгукуються  на  прохання  адміністрації  установи – надати  малозабезпеченим  людям, які  обслуговуються  у  відділенні  соціальної  допомоги  вдома, матеріальну  допомогу  у  вигляді  продуктових  пакетів. Першими  ластівками, які  із  задоволенням  допомогли  Терцентру  у  2018  році, стали  Шепілов  В.І.,  Руденко  О.А., Коваленко  І.Є., Скорик  А.П. Сьогодні  працівники  установи  висловлюють  щиру  подяку  фізичним  особам-підприємцям  Штепі  В.В.  та  Сєрокуровій  Л.В. за  чудові  продуктові  пакети, які  вони  надали  нужденним  людям  у  березні  2019  року.

Дай  Вам  Бог, шановні  наші  благодійники,  міцного  здоров’я, злагоди  у  кожній  сімї, розквіту  бізнесу  та  мирного  життя! Щиро  дякуємо! Низький  Вам  уклін!