Атестація педагогічних працівників. Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

Дата: 29.03.2019 08:27

Атестація педагогічних працівників. Сіверський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

27 березня 2019 року згідно  з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України  та планом заходів з проведення атестації педагогічних працівників організовано та проведено  останнє засідання з атестації педагогів : вчителя математики Іванової Н.С., вчителів початкових класів Дударчук Н.О., Корнієнко Н.О., Каплуновської Р.В., вчителя фізичної культури Решетілової Н.М., вихователів ЗДО №1 «Сонечко» Петрової В.В. та Орел С.С.
  Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Найбільш повно та яскраво педагоги та вихователі проявили себе у  ході творчих звітів. Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися.

Атестація пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні  сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи до їхньої професійної діяльністі.