Зустріч  з працівниками правоохоронних органів.

Дата: 29.03.2019 08:23

Зустріч  з працівниками правоохоронних органів.

28 березня 2019 року в Сіверському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбулася зустріч дітей з працівниками правоохоронних органів. Під час данного заходу були охоплені учні  середньої  ланки.

На початку зустрічі майор, старший інспектор ювенальної превенції Бахмутського ВП Пономаренко Дмитро Володимирович та старший лейтенант, інспектор Микита Віталій Валерійович зазначили   правові аспекти питання злочинності серед неповнолітніх, а саме дрібні крадіжки,  у доступній для дітей формі, донесли інформацію про недопущення порушень поведінки в громадських місцях, небезпечність використання пітард.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.