Програма розвитку ООН в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини до Академії краудфандингу.

Дата: 28.03.2019 10:06

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота».

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно до 15 жовтня 2019 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку з описом вашої ідеї та планів щодо краудфандингової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу: mykhaylova@irf.ua

У разі рішення Експертної ради про подальше продовження конкурсу дати нових дедлайнів буде оголошено додатково.

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої програми) або іншому краудфандинговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо кампанія завершилася успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандингу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Наприклад:

Заявили 80 тис. грн. -> Зібрали 80 тис. грн. -> Отримали + 80 тис. від Фонду

Контакти: Любов Михайлова, mykhaylova@irf.ua, Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua (Програма  «Соціальний капітал»)