Колективний перегляд на тему «Зоопарк» ЗДО №2 «Світлячок».

Дата: 26.03.2019 15:46

26 березня 2019 року здобувачі освіти старшої групи закладу дошкільної освіти ясел-садка №2 комбінованого типу «Світлячок» та вихователь Похилевич Олена Володимирівна провели колективний перегляд на тему «Зоопарк». Протягом року група працювала за Програмою «Впевнений старт», яка є початковою ланкою навчання в  Новій українській школі. Діти показали достатні знання з усіх розділів програми,  виявляють творчість, самостійність, уміння використовувати досвід під час інтелектуальних завдань та різноманітних життєвих ситуацій.  Заняття пройшло в цікавій та невимушеній атмосфері, що спонукало дітей до плідної праці. І діти, і дорослі отримали позитивні емоції і нові знання.