Міжнародний день театру 27 березня 2019 року в ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради

Дата: 28.03.2019 10:16

Міжнародний день театру 27 березня 2019 року в ЗДО №1 «Сонечко»

Сіверської міської ради

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня з 1962 року.

Театр мав завжди виключно важливе художнє та естетичне значення, сприяв формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору. Під час театралізації дитина може розкрити й розвинути свої здібності,приховані таланти.

Музичний керівник Шаповалова Світлана Миколаївна на музичних заняттях та в гуртковій роботі використовує елементи театралізації. Діти в ігровій формі ознайомилися з правилами поведінки в театрі, провели дидактичну гру «Що є в театрі»,  дізнаючись про тих,хто працює в театрі, про декорації та костюми акторів. Для вихованців стала веселою та пізнавальною гра у ляльковий театр, під час якої діти  виразили свої емоції та настрій, перетворювалися у тварин.

Вихователі разом з дітьми показали лялькову виставу «Весняні пригоди». Гра юних акторів запросила глядачів в чарівний світ театру і залишила по собі неймовірне враження від побаченого.