Всеукраїнська акція «Первоцвіт». ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 21.03.2019 13:36

З  першими теплими сонячними променями, на прогрітих сонцем галявинах розквітнули  дивовижні ранньовесняні рослини – первоцвіти, які вітають весну та милують людям очі своєю надзвичайною, неповторною  красою.

Щороку вихованці ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради активно долучаються  до проведення заходів Всеукраїнської акції «Первоцвіт».В рамках Акції вихователі  проводять змістовні  еколого-натуралістичні заходи природоохоронного змісту, де вони знайомлять дітей з  первоцвітами рідного краю, з чинним природоохоронним законодавством. Педагогами закладу проводяться для дошкільнят тематичні заняття й розвиваючі екологічні ігри тощо.

Ми  закликаємо усіх свідомих громадян захищати первоцвіти, зберегти їх неповторну чарівну природну красу для сьогоднішніх та майбутніх поколінь. Адже, зберігаючи життя первоцвітам, ми прикрашаємо своє життя і збережемо їх для своїх нащадків!

Бережіть первоцвіти та унікальну природу рідного краю!