Міжнародний день поезії. ЗДО №2 «Світлячок»

Дата: 21.03.2019 15:16

Щороку, 21 березня, увесь світ відзначає Міжнародний день поезії. Ось і наш садочок  №2 «Світлячок» вирішив  долучитися до святкування.

В цей день в закладі дошкільної освіти вихователі провели тематичні заняття, бесіди, виставки фотографій поетів минулого та сучасності. Діти з задоволенням декламували вірші, розповідали факти з автобіографії поетів, малювали малюнки до їх творів.

Також   вихованці закладу відвідали міську бібліотеку, де приймали участь у заході, присвяченому дню народження Ліни Костенко та Дню поезії. Тут панувала атмосфера дружелюбності, підтримки, творчості і натхнення. Діти  з радістю  приймали участь у конкурсах, слухали вірші та отримали багато позитивних емоцій.