В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч з  провідним  спеціалістом  з  соціального  захисту  населення  (надання  субсидій)

Дата: 21.03.2019 11:23

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч

19  березня  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч  відвідувачів  відділення  денного  перебування  установи  та  всіх  бажаючих  мешканців  Сіверської  ОТГ з  провідним  спеціалістом  з  соціального  захисту  населення  (надання  субсидій)  В.В. Фоменко.

В  процесі  роботи  консультпункту  Валентина  Вікторівна  пояснила  термін  «монетизація»,  детально  розповіла  про  шляхи  нарахування  субсидії  населенню, про   фактори,  від  яких    залежить  її  розмір, про  те, яким  чином  субсидіянти  зможуть  отримати  гроші,  та  надала  перелік  документів, які  необхідно  надати  для  оформлення  субсидії. В  кінці  зустрічі  консультант  відповіла  на  всі  запитання  присутніх   та  надала  відповідні  рекомендації  щодо  виходу  із  складних  ситуацій,  які  склалися  навколо  деяких  громадян  у  зв’язку  зі  змінами  у  наданні  субсидій.