В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

пройшло  заняття  Університету  ІІІ  покоління,
присвячене  пам’яті  великого  Кобзаря

14  березня  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулося  чергове  заняття  «Університету  ІІІ  покоління»  на  тему: «За  вас  правда, за  вас  слава  і  воля  святая…», присвячене 205-й  річниці  від  дня народження   видатного  українського  поета  Т.Г. Шевченка. До  проведення  заняття залучилася працівник  Сіверської  міської  бібліотеки  К.П. Дем’яненко.

Катерина  Павлівна  підготувала  тематичну  виставку  «Т.Г. Шевченко – велич  українського  народу», на  якій  були  представлені  зібрання  творів  поета (ювілейне  видання), «Кобзар»  1930  року  видання, словники  та  інші  документи, присвячені  українському  Кобзарю.

Разом  зі  «студентами»  Катерина  Павлівна  обговорила  цікаву  тему – «Жінки в житті і творчості поета». Розповідь «викладача»  супроводжувалася  переглядом  фотоматеріалів. Із  задоволенням  присутні  переглянули  відеофільми  про  життєво-творчий  шлях  Т.Г. Шевченка. З інформацією  «Шевченко – видатний  поет  і  художник» виступила  викладач  Г.І. Біленко. Як  завжди  в  літературно-творчій  вітальні  лунали  поетичні  рядки  Т.Г. Шевченка, які  читали  «студенти  університету»,  та  авторські  твори  про  славного  Тараса, якими  поділилася  з  присутніми  Н.І. Шипунова.