Міжнародний день щастя! В ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 20.03.2019 14:38

Вітаємо з Міжнародним днем щастя!

У кожного з нас є щастя острівець.

Кожен там господар,він не самотній.

Щастям ми дорожимо своїм завжди.

Нам без щастя жити ніяк не можна.

Чіткого формулювання «щастя» не має й досі, адже кожен розуміє його по своєму. Щастя – це начебто просто, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посади чи інші зовнішні ознаки. Щастя – це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного – своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються.Свої миті радості.

В ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради 20.03.2019 р. відзначили Міжнародний день щастя. Наші діточки висловили значення слова «щастя» кожен по-своєму: щастя-це успіх, свято,подарунки,здоров’я,радість… Головне,щоб щастя залишалося невичерпним джерелом гармонії, натхнення, творчості і сприятливого розвитку кожної дитини.

Вихованці та колектив закладу дошкільної  освіти №1 «Сонечко» вітають всіх з Міжнародним днем щастя! Будьте щасливими, діліться своїм щастям з близькими, частіше посміхайтеся та радійте життю. І нехай усі ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються.