Літературний глобус «Тонкі струни поетичної душі».

Дата: 20.03.2019 13:03

На передодні Всесвiтнього дня поезїiв Сіверській міській бібліотеці  вiдбувся літературний глобус «Тонкі струни поетичної душі».  Розкрити безмежну силу поезiї допомогла книжкова виставка «Перлини поезiї рiдного краю». Дiти ознайомилися з творами поетів Сіверська, які пишуть  про рідну землю, мову, сім’ю.  Виступ місцевого поета Володимира Поліводи дуже вразив юних читачів, які допомагали із задоволенням  декламували його вiршi: «Цілуйте руки матерям», «Солнышку 3 года», «Я народився тут, і тут зростав» та інші.

Також вiдбулась мандрiвка книгами  відомих майстрів слова, патріотів своєї держави: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Григорія Сковороди, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Наталії Забіли - і було дуже приємно, що школярі здебільшого не лише впізнають поетичні твори, але й знають, кому саме з поетів вони належать. Цікавою та веселою була  мандрівка у чарівний світ поєзії.