20 березня 2019 року в закладі дошкільної освіти яслах-садку №2 комбінованого типу «Світлячок» Сіверської міської ради відбулося засідання атестаційної комісії Сіверської загальноосвітньої школи №2  І – ІІІ ступенів .  Протягом 2018-2019 н. р в закладі атестувалося 4 особи. Вихователь вищої категорії Волошина Н. О. провела відкрите заняття на тему «Щоденне свято- хліб на столі». Члени атестаційної комісії, атестанти та вихователі всіх вікових груп проаналізували заняття та підвели підсумки.

Далі атестанти презентували свої роботи, досягнення та матеріали, які накопичували в міжатестаційний період . Панчул Тетяна Олександрівна , вчитель-логопед, спеціаліст І категорії  розповіла присутнім про позитивний  вплив казкотерапії  на розвиток мовлення у дітей дошкільного віку. Сенцова Ганна Павлівна, яка претендує на встановлення І категорії, довела всім присутнім про доцільність використання мнемотехніки, піктограм, карток Проппа, друдів та  синквейну. Похилевич Олена Володимирівна, яка претендує на встановлення 11 тарифного розряду, наголосила  на необхідності використання нетрадиційних технік малювання для розвитку творчих здібностей дітей.  Розповіли про свої досягнення, участі в різноманітних заходах, спрямованих на підвищення педагогічної компетентності.