Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 20.03.2019 09:45

У закладі дошкільної освіти № 1 «Сонечко» Сіверської міської ради  з 11.03 по 15.03.2019 р. був проведений  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Метою Тижня було: поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріплення уявлень дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного характеру та відпрацювання стереотипів поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Під час проведення Тижня безпеки вихователі проводили з дітьми тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки в довкіллі.

В кожній групі дошкільного закладу оформлено куточки «Безпека дитини», підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини».

Упродовж тижня велася робота з батьками через групове та індивідуальне консультування.