Cвято, ніжності та краси -   Міжнародний жіночий день  8 Березня у Сіверський ЗЗСО № 1.

Дата: 11.03.2019 10:03

Свято ніжності та краси

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа... Прийшла весна, а разом з нею і дивовижне свято, ніжності та краси -   Міжнародний жіночий день  8 Березня! Цього дня ми вітаємо жінку: жінку-матір, жінку-вчителя, жінку-сестру, жінку-кохану, жінку-подругу, жінку, від якої пішло все прекрасне не землі.

Таке чудове свято прийшло у Сіверський ЗЗСО № 1   7 березня 2019 року. Чарівні жінки у  красивих сукнях із самого ранку приймали привітання від чоловіків-колег. Кінцевим акордом святкового дня став концерт, підготовлений учнями школи. Діти радо зустріли вчителів , матерів та бабусь в актовій залі, де слова-вітання, вірші, пісні та танцювальні постановки не залишили байдужими глядачів. Завдяки зусиллям артистів та учнівського самоврядування свято було зігріто усмішками і гарним настроєм.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки і проведення свята. Дякуємо за чудовий передсвятковий настрій!