У березні в ЗДО № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради відбулись свята наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь.Так  у трьох вікових групах  пройшли чудові та цікаві свята, сповнені креативності та творчості. Дітки разом із педагогами  вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня. Свята проводились у музичній залі, яку яскраво та з любов’ю оформили працівники дошкільного закладу. Вихованці красномовно декламували вірші,артистично виконували ролі в кумедних сценках, весело співали пісні, майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували своїм рідним різноманітні подарунки, зроблені власними руками. Не залишилися осторонь і дорослі. Мами й бабусі під час проведення веселих ігор проявили  винахідливість та спритність.

Свята в дитячому садочку вдалися на славу й принесли у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Щиро вітаємо жінок з прекрасним весняним святом!