В День святого Валентина в Терцентрі Сіверської міської ради говорили про любов

Дата: 18.02.2019 19:06

В  День  святого  Валентина
в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  говорили  про  любов

14 лютого  2019 року  в  Територіальному центрі Сіверської міської ради  відбулося чергове заняття «Університету ІІІ покоління».  Учасникам клубу «Господарочка»  була  запропонована  тема  «Поговоримо про любов».

Відвідувачі  прослухали  інформацію  про  історію  походження  Дня  Святого  Валентина  та  традиції  його святкування на Україні  і  в  інших куточках світу.  Взяли активну участь у вікторинах: «Валентин  і  Валентина», «Любов»,  у  конкурсі  пісень  «Любовь  нечаянно  нагрянет», читали  авторські  твори   та  вірші  відомих  поетів  світу  про  кохання.  Пригадали  афоризми та  прислів’я  про  любов.   Із  задоволенням поділилися  з  присутніми   життєвими  історіями  про  свою  молодість  та    кохання. Наприкінці  заходу  всі  учасники  отримали  маленькі  сувеніри – «валентинки»  з  щирими  побажаннями  любові, добра  та  злагоди.