В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили
День  вшанування  учасників  бойових  дій  на  території  інших  держав

З  11 по 15 лютого 2019 року в  Територіальному центрі Сіверської міської  ради  пройшов  Тиждень,  приурочений  до Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій  на території інших держав.

В  ході  Тижня  з  11 по 15  лютого  працювала  тематична  виставка  фотоматеріалів   та   літератури  «Для  них  Афган  не лише слово…», присвячена  землякам - учасникам  бойових  дій   в  Афганістані.

12  лютого  делегація  працівників  Терцентру  Сіверської  міської  ради  відвідала  матір  загиблого в Афганістані воїна–інтернаціоналіста  Сергія  Кисиленка.  Катерина  Павлівна  поділилася  своїми  спогадами  про  дитинство  і  юність сина, показала  його фотографії. Вона  була  щиро  вдячна  за  увагу  працівників  територіального  центру  та  їхній  подарунок.

15 лютого для  відвідувачів  відділення  денного  перебування територіального  центру  була   проведена  година  спілкування «Час і досі не загоїв рани» за участю учасника  бойових  дій  в  Афганістані  Миколи  Михайловича Котлярова. В  цей  день  пригадали  про  загиблого  на  афганській  землі  С.В. Кисиленка  та вшанували  пам'ять  всіх  воїнів, які  не  повернулися  з  тієї  війни,  хвилиною  мовчання.

Закінчився  Тиждень  покладанням  квітів  до  пам’ятника   кавалера  ордена  Красной  Звезды, загиблого  при  виконанні  інтернаціонального  обов’язку  в  Афганістані,  Сергія  Володимировича Кисиленка.  Працівники  та  відвідувачі  відділення  денного  перебування  Терцентру  Сіверської  міської  ради  вшанували  пам'ять  земляка  хвилиною  мовчання.