14 лютого у ЗДО № 4 «Червона гвоздика» відбувся тематичний день – День дружби.

Дата: 18.02.2019 18:58

14 лютого у ЗДО № 4 «Червона гвоздика» відбувся тематичний день – День дружби.

Святий Валентин, як розповідає легенда, завжди оберігає від лиха тих, хто вірно дружить.

У цей день діти розповідали про своїх  друзів. Дійшли висновку,що друг - це той, хто завжди прийде на допомогу, хто любить тебе, захищає.З другом потрібно бути щирим і чесним. Пригадали прислів'я про дружбу. Поговорили, якими повинні бути дівчатка, щоб їх поважали хлопчики і хотіли з ними дружити.Чого не повинні робити виховані хлопчики? Протягом дня вихователі підвели дітей до думки: щоб у вас було багато друзів ніколи не ображайте і не скривджуйте їх. Стати на захист дівчат і бути ввічливими - це означає бути справжнім чоловіком.

Наші  вихованці веселі, ввічливі, привітні. В них добрі, щирі серденька. І сьогодні в День дружби вони подарували один одному теплоту своїх сердець і обмінялися сувенірами - маленькими чарівними серденьками. В  знак  дружби, діти старшої групи подарували дітям І молодшої групи  велике серце. І  зауважили, що в цьому великому серці залишились частинки  їх  маленьких сердець, ваших справжніх друзів.