Тематична розвага «Стрітення» в ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 15.02.2019 13:45

15.02.2019 р. в закладі дошкільної освіти №1 «Сонечко» Сіверської міської ради проведена тематична розвага «Стрітення».

Метою розваги було: узагальнити знання дітей про державні та національні символи України, зимові календарно-обрядові свята, народні прикмети;розширити уявлення дошкільників про свято Стрітення, історію його виникнення, традиції з ним пов’язані; розвивати пізнавальну активність, залучати дітей до української національної обрядовості, народної творчості; виховувати почуття патріотизму, повагу до національних символів і традицій,  любов до рідного краю; викликати у дітей позитивний настрій, емоційний відгук від тематичної розваги.

В святково прибраній залі в чарівній атмосфері  діти разом з вихователями перенеслися в давнину та пригадали історію виникнення свята Стрітення.

Діти закликали птахів, що несуть на своїх крилах весну, допомагали Весні побороти Зиму у спортивних змаганнях. Співали веселих пісень, кружляли в хороводах. Пригадали разом з вихователями народні прикмети пов’язані зі святом. Весна все ж таки поборола Зиму та подарувала дітям веселий настрій та солодкі подарунки.