У ЗДО № 2 «Світлячок» був проведений день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 30 років із дня виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2019 15:13

15 лютого 2019 року у ЗДО № 2 «Світлячок» був проведений день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 30 років із дня виведення військ з Афганістану.

Для дітей організували та провели тематичні  заходи: бесіда «Афганістан біль у моїй душі» та екскурсія до пам'ятника загиблого воїна -  афганця Кисиленко Сергія Володимировича. Метою проведення заходу було розширення знання вихованців про історичні події афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії, віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям. Пам'ять про ці події  завжди залишиться в пам'яті українського народу та буде прикладом для підростаючого покоління.

Дуже приємно, те що люди шанують та пам’ятають наших воїнів – афганців. Так в нашій екскурсії прийняла участь в.о. завідувача дитячої бібліотеки Тімоніна Олена Юріївна, яка познайомила дітей з літературою про афганську війну.