В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  чергова  зустріч
з  працівниками  громадського  центру  допомоги  населенню

5  лютого  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  чергова  зустріч  з  працівниками  громадського  центру  допомоги  населення (м. Бахмут), які  співпрацюють  з  установою  в  рамках  проекту, що  реалізується  Запорізьким  обласним  благодійним  фондом  «Улыбка  ребёнка»  в  партнерстві  з  неурядовою  організацією  «Польська  гуманітарна  акція» (РАН).

Юрист  Наталія  Панченко  та  спеціаліст  з  працевлаштування  Олександр  Мельников  провели  для  всіх  бажаючих  індивідуальні  консультації.  Для  відвідувачів  денного  відділення  територіального  центру  психолог  Анастасія  Зікас  провела  груповий  тренінг з  елементами  мозкового  штурму  на  тему: «Позитивне  мислення. Вчимося  боротися  зі  стресом».