Сіверська міська громада

ЧЕРГОВА НАРАДА КОЛЕКТИВУ ТЕРЦЕНТРУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ

ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

27  січня  2019  року  відбулася  чергова  нарада  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради,  традиційно  розпочавшись  з  привітання  іменинників, які  народилися  в  січні.

В  ході  наради  були  розглянуті  важливі  питання  стосовно  діяльності  територіального  центру. Директор  установи  ознайомила  присутніх  з  аналітичною довідкою  про  підсумки  роботи  Терцентру  Сіверської  міської  ради  за  2018  рік  та  з пріоритетними  завданнями  колективу і планами  роботи  на 2019-й. Повідомила  про  організацію  роботи  установи  щодо  виконання  Регіональної  програми  з  реалізації  стратегії  державної  політики  з  питань  здорового  та  активного  довголіття  населення на  період  до  2022  року. Ознайомила  з  попередніми  планами  роботи  установи    щодо  евакуації  людей  з  інвалідністю  та  інших  маломобільних  груп  населення  із  зони  надзвичайної  ситуації  або  зони  можливого  ураження  населення.  У  зв’язку  зі  складними  погодними  умовами   провела  повторний  інструктаж  з  охорони  праці  «Правила  безпеки  під  час  ожеледиці».  Завідувач  відділення   соціальної  допомоги  вдома  виступила  з  методично-інформаційним  повідомленням  щодо  організації  роботи  соціальних  робітників  територіального  центру  з  надання  соціальних  послуг  відповідно  до  вимог  Державного  стандарту  догляду  вдома   та  зупинилася  на  деяких  питаннях  щодо  здачі  звітної  документації  соціальними  робітниками. Завідувач   відділення  денного  перебування  і  соціальні  робітники  відділення  соціальної  допомоги  вдома   звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  січень  та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, які  в  найближчий  час  необхідно  вирішити.