ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ

ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

27  січня  2019  року  відбулася  чергова  нарада  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради,  традиційно  розпочавшись  з  привітання  іменинників, які  народилися  в  січні.

В  ході  наради  були  розглянуті  важливі  питання  стосовно  діяльності  територіального  центру. Директор  установи  ознайомила  присутніх  з  аналітичною довідкою  про  підсумки  роботи  Терцентру  Сіверської  міської  ради  за  2018  рік  та  з пріоритетними  завданнями  колективу і планами  роботи  на 2019-й. Повідомила  про  організацію  роботи  установи  щодо  виконання  Регіональної  програми  з  реалізації  стратегії  державної  політики  з  питань  здорового  та  активного  довголіття  населення на  період  до  2022  року. Ознайомила  з  попередніми  планами  роботи  установи    щодо  евакуації  людей  з  інвалідністю  та  інших  маломобільних  груп  населення  із  зони  надзвичайної  ситуації  або  зони  можливого  ураження  населення.  У  зв’язку  зі  складними  погодними  умовами   провела  повторний  інструктаж  з  охорони  праці  «Правила  безпеки  під  час  ожеледиці».  Завідувач  відділення   соціальної  допомоги  вдома  виступила  з  методично-інформаційним  повідомленням  щодо  організації  роботи  соціальних  робітників  територіального  центру  з  надання  соціальних  послуг  відповідно  до  вимог  Державного  стандарту  догляду  вдома   та  зупинилася  на  деяких  питаннях  щодо  здачі  звітної  документації  соціальними  робітниками. Завідувач   відділення  денного  перебування  і  соціальні  робітники  відділення  соціальної  допомоги  вдома   звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  січень  та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, які  в  найближчий  час  необхідно  вирішити.