Старість – вечірня  зоря  життя  людини

Дата: 11.02.2019 09:34

Старість – вечірня  зоря  життя  людини

7 лютого  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулося чергове  заняття  «Університету  ІІІ  покоління». Цього  разу  «студенти»  факультету  «В  здоровому  тілі – здоровий  дух»  розглянули  тему  «Старість – вечірня  зоря  життя  людини».

Присутні  із  зацікавленням  переглянули  відеоролик  «Вік – не  перешкода», прослухали  інформаційне  повідомлення  «13  способів  зберегти  молодість», отримали  корисні  поради  на  тему: «Як  зберегти  красу  і  здоров’я», взяли  активну  участь  у  іграх  на  розвиток  інтелектуальних  здібностей  та  в  жартівливій  вікторині  «Який  ваш  вік?». Як  завжди, на  занятті  лунало  поетичне  слово. Цього  разу  у  віршах, які   читали  «студенти», мова  йшла  про  здоров’я  та  здоровий  спосіб  життя. Закінчилося  заняття  на  мажорній  ноті – присутні  переглянули  цікавий  відеоролик  з  неймовірними  сюжетами  на  тему: «Ох  уж  эти  старики!».