День Соборності у ЗДО №2 «Світлячок»

Дата: 24.01.2019 14:47

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Для вихованців  ЗДО №2 комбінованого типу «Світлячок» у цей день були проведені практичні заняття, де  вихователі ставили за мету поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики.  Діти з цікавістю слухали інформацію про дані історичні події, розповідали історію виникнення свого рідного міста та ділилися позитивними емоціями.