Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України в ЗДО № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 23.01.2019 08:54

З нагоди відзначення Дня Соборності України в ЗДО № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради проведено низку цікавих заходів, які сприяли  формуванню ціннісного ставлення до свого народу та Батьківщини. Ягірська М.В. доступно та цікаво  розповіла малятам про історію виникнення свята, Аровіна О.В. креативно розмалювала дитячі щічки українськими прапорами. У ході бесід діти пригадали українські державні символи та пограли в українські народні ігри, ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна».

Заздалегідь діти  разом з вихователями  виготовили ланцюг дружби, який у День Соборності єднав наших маленьких українок та українців. На прогулянці, використовуючи зроблений своїми руками український ланцюг дружби, вихованці викладали коло та серце, як символ любові до своєї рідної  України.