В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили  День  Соборності  України

Дата: 23.01.2019 08:43

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили  День  Соборності  України

З  нагоди Дня Соборності  України, який  згідно  Указу  Президента  щорічно  відзначається   22  січня – у  день  проголошення  в  1919  році  Акта  Злуки  Української  Народної  Республіки  та  Західноукраїнської  Народної  Республіки, з  16  по  22  січня  2019  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведені  заходи, приурочені  до  цієї  знаменної  події.

Протягом  тижня  працювала  книжкова  виставка, приурочена  до  Дня  Соборності. На  ній  були  представлені  новинки  сучасної  літератури,  в  якій  йде мова  про  історію  незалежності  України, про  видатних  політичних  діячів,  які  присвятили  своє  життя  боротьбі  за  єдину  соборну  Україну.

У  відділенні  денного  перебування  проведена  година  спілкування  на  тему: «Єдина  Україна». В  ході  заходу  присутні  пригадали  історичні  події  1919  року, коли  в Києві  ухвалили  рішення  про  Акт  Злуки  УНР  та  ЗУНР, переглянули  та  обговорили  відеофільми  «День  Соборності  України»  і  «Моя  Україна».